نرم افزار پخش مويرگي - پلاک خوان - گيت کنترل تردد

شما اینجا هستید
آخرین اخبار » بیش از هزار دانشجو از رئیسی درخواست حضور در انتخابات کردند.

بیش از هزار نفر از دانشجویان دانشگاه‌های کشور طی نامه‌ای از حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری دعوت و حمایت خود را از وی اعلام کردند.

در ابتدای این نامه آمده است: همانگونه که مستحضرید، در روزگار حاضر، عرصه سیاست کشور هر روز چهره‌ای بدیع از تزویر و بی اخلاقی را به خود می‌بیند و از سوی دیگر دشمنان چشم طمع به انقلاب دوخته‌اند تا ایشان را از میان بردارند و این ودیعه را که برای احیای فرهنگ و ارزش‌های حیات‌بخش اسلام به امانت گذاشته شده‌است را از درون تهی و جز نامی از آن باقی نگذارند، غافل از آنکه انقلاب با خون هزاران شهید آبیاری شده‌است و اجازه نخواهیم داد دست نااهلان دنیاپرست ایشان را از صراط مستقیم منحرف کند.

در ادامه این نامه تاکید شده است: انقلاب اسلامی ایران، عدالت علوی را از اهداف اساسی خود دانسته‌ و بر این باورست که جز ضعفا و مظلومان ایشان را به ارث نخواهند برد. اما این وجود مطهر امروز در شرایطی قرار دارد که از اهداف خویش فاصله زیادی گرفته‌است و برای  رسیدن به آرمان‌های بزرگ و الهی به حمایت، همراهی و حضور آحاد مردم به ویژه علما، نخبگان و فرهیختگان دلسوز و انقلابی نیاز اساسی دارد. در این میان جوانان و دانشجویان علاوه بر وظیفه، بیشترین اثرگذاری را بر عهده دارند، همان جوانانی که به تعبیر رهبر انقلاب اسلامی هدایای نفیس الهی به یک ملت و یک کشور هستند. اما آنچه در این برهه برای قشر جوان ملال آور است اینست که فریاد آنها در بزنگاه‌های تاریخی و سرنوشت ساز شنیده نمی‌شود و این در حالیست که جوانان کشور از وعده‌های پوشالی، بی‌توجهی و بی‌اعتمادی متصدیان امور به آنها به ستوه آمده اند.

در قسمت دیگری از این نامه آمده است: در همین راستا مهمترین دغدغه‌های جوانان را می‌توان اینگونه برشمرد: اجرایی نشدن بخش اعظمی از فرمایشات مقام معظم رهبری در موارد متعدد، میدان ندادن به نخبگان جوان و غفلت از نقش ممتاز آنان در استقلال صنعتی و اقتصادی کشور و بجای آن استفاده از افراد مسن، خسته، بی انگیزه و ناکارآمد که منجر به تنبلی اقتصادی، خام فروشی و نگاه به بیرون از مرزها شده است، نگاهی که آسیب پذیری اقتصاد کشور در مقابل تحریم های ظالمانه را به همراه داشته است، افزایش مشکلات اقتصادی و رشد نرخ بیکاری به دلیل رکود شدید و کاهش سطح تولید و واردات بی رویه اقلام مصرفی، افزایش شکاف طبقاتی و رشد قارچ گونه دستمزدهای نجومی و وام های کلان بانکی به افرادی خاص در حالی که بانک ها در مسیر پرداخت وام ناچیز ازدواج به جوانان همواره کارشکنی کرده اند، غالب شدن سبک زندگی غربی و مرفهانه در بین مردم و مسئولین به دلیل کم کاری شدید مسئولین در مباحث فرهنگی تنها بخشی از دغدغه های فراوان اینجانبان است که در این نامه مجال بحث بر آنها نیست.

در خاتمه تصریح شده است: مجدد لازم به ذکر است امروزه فاصله گرفتن فضای کشور و مسئولین از مسیر انقلاب اسلامی هویداست و بارزترین دلیل این مدعا وجود حقوق‌های نجومی و حضور ذخیره‌های نجومی‌بگیر است. آنچه در این زمان قابل تأمل است افتخار آفرینی جوانان در بزنگاه‌هایی همچون ۱۳ آبان، ۱۶ آذر، ۹ دی و ۸ سال دفاع مقدس است و این در حالیست که عده‌ای از آنها هنوز جان برکف در راه دفاع از حریم علوی از همه خواسته‌های خود می‌گذرند تا نهال انقلاب را به دست صاحب اصلی خود، حضرت بقیه ا… الاعظم (عج) برسانند. لذا از آنجایی که حضرتعالی را به عنوان فردی ولایت مدار، انقلابی، دشمن شناس، آگاه به مسائل زمان، مردمی، جوانگرا، ساده زیست و در یک کلام متخصص و متعهد یافتیم ضمن اعلام حمایت خود، از شما درخواست داریم تا با حضور در عرصه‌ انتخابات امید به ثمر رسیدن آرمان‌های بزرگ این ملت و جوانان غیور ایران اسلامی را در دل‌ها زنده کنید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کد امنیتی *

اخبار 96 | اخبار سیاسی ، ورزشی، فرهنگی و هنری سال 1393