نرم افزار پخش مويرگي - پلاک خوان - گيت کنترل تردد

شما اینجا هستید
خبرهای برگزیده » ده نامزد اصل جبهه مردمی تا ظهر پنجشنبه برنامه‌های خود را اعلام خواهند کرد

رضا روستا آزاد دبیر کمیته اقشار جبهه مردمی نیروهای انقلاب عصر امروز در نشست اقشار جبهه مردمی با کاندیداهای این جبهه ضمن تشکر از اقشار ۲۸گانه جبهه مردمی به جهت همکاری مستمر با جبهه مردمی و حضور در این برنامه خاطرنشان کرد: پنجشنبه آینده ۱۷ فروردین دومین مجمع ملی جبهه مردمی برگزار خواهد شد که در آن یکی از موارد مهم موردبحث کاهش نامزدهای جبهه از ۱۰ نفر به پنج نفر با رأی مستقیم حاضرین سه هزار نفره خواهد بود.

وی افزود: در مجمع ملی دوم حدود ۹۰۰ نفر از حاضرین اعضای اقشار جبهه مردمی و بقیه نیز از اعضای استانی و محلی جبهه مردمی خواهند بود.

روستاآزاد با تأکید بر اینکه رأی‌آوری، کارآمدی و سایر خصوصیات شخصیتی برای انتخاب نامزد جبهه مردمی مهم است، گفت: به همین دلیل شورای مرکزی فرایند ظریفی را تدوین کرد و به منصه ظهور گذاشت تا اعضای جبهه مردمی بر اساس آن به انتخاب نامزد خود در انتخابات ریاست جمهوری بپردازند.

دبیر کمیته اقشار جبهه مردمی نیروهای انقلاب با بیان اینکه در مجمع ملی دوم فرصتی برای بحث تخصصی و جدی وجود ندارد، اظهار داشت: به همین دلیل شورای مرکزی جبهه مردمی انقلاب تصمیم گرفت برنامه امروز را برگزار کند و از ۱۰ نامزد دعوت‌شده پنج نفر برای حضور در این برنامه و پاسخگویی به سوالات کارشناسی اقشار جبهه مردمی اعلام آمادگی کردند.

وی با تشریح حزئیات دومین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب خاطرنشان کرد: در مجمع ملی دوم بحث‌ها به دلیل کمبود وقت، جزئی و کارشناسی نخواهد بود و باید کار سخنرانی و اعلام برنامه‌ها توسط ۱۰ نامزد دعوت‌شده تا ظهر پنجشنبه ادامه یابد تا بعدازظهر فرایند رأی‌گیری انجام شود.

روستاآزاد خاطرنشان کرد: از آنجا که شمارش آرا به صورت الکترونیکی خواهد بود، تا عصر روز برگزاری مجمع ملی دوم، نتایج مشخص خواهد شد و پس از آن شورای مرکزی تا پاسی از شب جلسه فوق‌العاده برگزار خواهد کرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کد امنیتی *

اخبار 96 | اخبار سیاسی ، ورزشی، فرهنگی و هنری سال 1393