نرم افزار پخش مويرگي

شما اینجا هستید
آخرین اخبار » سکوت رسانه ملی مقابل قاچاق فیلم سینمایی گشت ۲

به تازگی نسخه ای از فیلم «گشت ۲» به کارگردانی سعید سهیلی در بازار قاچاق عرضه شده که ساعد سهیلی بازیگر فیلم مدعی شده نسخه ای که در بازار قاچاق موجود است همان نسخه ای است که برای بازبینی به صدا و سیما عرضه شده و روی آن نوشته شده «جهت بازبینی صداوسیما! درواقع فیلم برای «تیزر» به صداوسیما فرستاده شد.»

حمید فرخ نژاد بازیگر و تهیه‌کننده «گشت ۲» نیز نسبت به عرضه قاچاق این اثر سینمایی اظهار تاسف کرده و از تنظیم شکایت برای دادگاه رسانه سخن گفته است. با این حال به گفته آنها هنوز از توزیع این فیلم در شبکه قاچاق جلوگیری نشده است.

با مطرح شدن این موضوع که «گشت ۲» پرفروش‌ترین فیلم سینمای ایران، از طریق نسخه ای که تحویل صداوسیما برای بازبینی جهت پخش تیزر شده بود وارد بازار قاچاق شده است، پیگیر موضوع شدیم تا مدیران رسانه ملی در این زمینه موضع خود را مشخص کنند ولی تلاش یک روز کاری خبرنگار مهر برای ارتباط با مسئولان حوزه روابط عمومی صداوسیما به نتیجه نرسید.

اما واکنش سینماگران نیز در این زمینه قابل اعتنا است و تعدادی از تهیه کنندگان از مردم خواسته اند از تهیه نسخه قاچاق فیلم «گشت ۲» خودداری کنند. همچنین هیات مدیره جامعه صنفی تهیه کنندگان در واکنش به این اتفاق طی بیانیه ای جدیدترین تصمیم گیری برای چگونگی پخش تیزر در تلویزیون را اعلام کرد و بر این اساس تهیه کنندگان می توانند برای پخش تیزر فیلم سینمایی خود در روز جلسه شورای بازبینی نسخه‌ فیلم را جهت نمایش همراه خود بیاورند و دیگر لازم نیست نسخه ای از فیلم در در واحد بازرگانی بماند.

اگرچه این اقدام می تواند در مشکلات بعدی راهگشا باشد، اما هنوز نسبت به فیلم «گشت ۲» و اتفاقات بوجود آمده برای آن کسی پاسخگو نیست.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کد امنیتی *

اخبار 96 | اخبار سیاسی ، ورزشی، فرهنگی و هنری سال 1393