نرم افزار پخش مويرگي - پلاک خوان - گيت کنترل تردد

شما اینجا هستید
ستاد انتخابات کشور » تعرفه‌های انتخابات شوراها در ۷ رنگ چاپ می شود

در جلسه اخیر هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و وزارت کشور نحوه تهیه تعرفه‌های انتخاباتی(برگه‌های اخذ رأی) مشخص و مقرر شد، برای استان‌ها، شهرها، بخش‌ها و روستاها که ۲۱،۱۵،۱۱،۹،۷،۵،۳ نماینده در شورای شهر دارند تعرفه‌ها با رنگ‌های مختلف چاپ شود. که در چند روز گذشته با حضور نمایندگان وزارت کشور و شورای مرکزی نظارت در چاپخانه برگه‌های اخذ رای چاپ شد.

همچنین  در جلسه اخیر توافق شده حدود ۶۶ هزار شعبه اخذ رأی در سراسر کشور کار رأی‌گیری را انجام دهند.

همچنین بر روی تعرفه‌های در حال چاپ هولوگرام امنیتی قرار داده شده تا از جعل و سو استفاده جلوگیری شود و همچنین امضای رئیس هیئت نظارت بر انتخابات نیز که در تعرفه‌های انتخابات گذشته وجود نداشته در تعرفه‌های جدید وجود دارد.

بر اساس این گزارش طبق قانون نظارت بر انتخابات شوراها بر عهده مجلس است که در همین راستا نمایندگان در جلسه علنی مجلس «محمدجواد کولیوند نماینده مردم کرج »، «محمد محمودی شاه‌نشین نماینده مردم شهریار» و «قاسم میرزایی نکو نماینده مردم دماوند» بهرام پارسایی نماینده مردم شیراز» و «فرهاد تجری نماینده مردم قصر شیرین» را به عنوان اعضای هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها انتخاب کردند که در انتخابات ۲۹ اردیبهشت سال ۹۶ این  مسئولیت را بر عهده داشته باشند.

 

ساعت ۲۴

 ۹۶ نیوز

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کد امنیتی *

اخبار 96 | اخبار سیاسی ، ورزشی، فرهنگی و هنری سال 1393