نرم افزار پخش مويرگي - پلاک خوان - گيت کنترل تردد

شما اینجا هستید
آخرین اخبار » تا ساعت ۱۷؛ شرکت ۲۰ میلیون نفر در انتخابات شوراها و ریاست‌جمهوری

فرهاد تجری سخنگوی هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امسال اولین تجربه انتخابات شوراها با استفاده از انتخابات الکترونیک است، گفت: امسال انتخابات شوراها در برخی از شهرها و استان‌ها به شکل الکترونیک در حال برگزاری است و امیدواریم با اجرای این روند شاهد کمترین خطای انسانی و افزایش سرعت رأی‌گیری در شعب اخذ رأی باشیم.

وی افزود: مردم از این نوع انتخابات استقبال کردند و هیئت‌های نظارت در کنار مجریان صندوق‌های اخذ رأی حضور دارند.

سخنگوی هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا تصریح کرد: از لحظه شروع رأی گیری تا به این لحظه شاهد تخلف حاد و خاصی نبودیم و امیدواریم این روند با موفقیت در حال جریان باشد.

تجری گفت: انتخابات شوراها در کنار انتخابات ریاست جمهوری درحال اجراست و تاکنون قریب به ۲۰ تعرفه استفاده شده و چیزی حدود ۲۰ میلیون نفر در انتخابات شرکت کرده‌اند.

وی در پاسخ به سوالی درباره مکان استقرار صندوق‌های اخذ رأی شوراهای شهر، گفت: مکان‌های مذهبی عمومی و حتی شهرداری‌ها محل اخذ رأی هستند و تا ساعتی که مجریان انتخابات آن را اعلام کنند شاهد برگزاری انتخابات خواهیم بود.

سخنگوی هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا با توجه به اینکه امسال اولین تجربه برگزاری انتخابات شوراهای شهر و روستا به شکل الکترونیکی است، گفت: روند احراز هویت با تشریفات ممکن است کمی سرعت روند رأی گیری را افزایش دهد که در دوره‌های بعد این تجربه مناسب‌تر خواهد بود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کد امنیتی *

اخبار 96 | اخبار سیاسی ، ورزشی، فرهنگی و هنری سال 1393