شما اینجا هستید
آخرین اخبار » روحانی اجتماعات عظیم سراسر کشور را ندیده می‌گیرد/ برای نشنیدن حرف مردم می‌گوید با اتوبوس آمده‌اند!

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری طی سخنانی در جمع پرشور مردم بوشهر با بیان اینکه آقای روحانی اجتماعات عظیم سراسر کشور را ندیده می‌گیرد و برای نشنیدن حرف مردم، می‌گوید با اتوبوس آمده‌اند، گفت: بعضی ها نخواستند حرف مردم را بشنوند و وقتی می‌شنوند که دیر شده است.

وی افزود: آقای روحانی شما می گویید آقایان می‌خواهند دیپلماسی را نوع دیگری تعریف کنند. روابط دولت شما با پانزده کشور همسایه چگونه است؟ می‌توان بهترین روابط را با کشورهای خلیج فارس را داشت.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: اینکه به بیگانگان بگویید در انتخابات هوای جریان ما را داشته باشید، ما این دیپلماسی را بلد نیستیم. می‌گوییم یارانه فقرا باید افزایش پیدا کند؟ می‌گویند پول نیست! چگونه شب انتخابات یارانه اقشار تحت پوشش را چند برابر کردید. البته ما موافق افزایش یارانه فقرا هستیم اما چرا شب انتخابات؟

رئیسی اضافه کرد: باید برای رفع بیکاری اقتصاد دریا را فعال کنیم. شما مردم باید اقتصاد دریا را فعال کنید تا بیکاری نباشد. بوشهر از بهترین مراکز تولید خرما است و با صنایع تبدیلی می توان شغل و ارزش افزوده ایجاد کرد.

وی همچنین گفت: امروز با وجود افتخار آفرینی و نیروهای متراکم انسانی حق نیست مردم دچار مشکل معیشت و آسیب های اجتماعی و مبتلا به مجموعه ای ناکارامد در کشور شوند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کد امنیتی *

اخبار 96 | اخبار سیاسی ، ورزشی، فرهنگی و هنری سال 1393