نرم افزار پخش مويرگي - پلاک خوان - گيت کنترل تردد

شما اینجا هستید
دسته‌بندی نشده » دکتر رئیسی: از ظرفیت دکتر قالیباف در دولت کار و کرامت استفاده خواهم کرد

حجت الااسلام سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که جمع ده‌ها هزار نفری مردم اصفهان سخن می‌گفت، با تقدیر از استقبال باشکوه و بی‌نظیر مردم اصفهان از او به مشکلات جاری کشور اشاره کرد و گفت: عامل اصلی مشکلات، ضعف مدیریت اجرایی است.

وی با بیان اینکه، مردم از دولت انتظار دارند دولت بر اساس قانون اساسی حقوق‌شان پایمال نشود، گفت: حق شهروندی یعنی سفره مردم ما روز به روز کوچک‌تر نشود؛ حق شهروندی زنان، آن است که از حقوق اساسی خود برخوردار باشد.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری اظهار داشت:‌ باید همه مردم به صورت برابر در فرصت‌های که در کشور وجود دارد، شرایط یکسانی داشته باشد؛ باید تسهلات به صورت عادلانه در اختیار مردم قرار بگیرد؛ الان که این همه کارگاه تعطیل شده و جوانان هم بیکار شده‌اند این نقدینگی کشور کجا رفته است.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، گفت: ۵۰۰ هزار جوان در صف وام ازدواج هستند؛ ما معتقدیم به صورت واقعی امکان برابر برای همه فراهم شود.

رئیسی با بیان اینکه، دولت کار و کرامت با کرامت با دختر پسر، زنان و مردان برخورد خواهد کرد، گفت: یک دفتر نظارت بازرسی در استان‌ها زیر نظر دفتر رئیس‌جمهور تشکیل خواهد شد تا به ادارات نظارت کند و اگر مردم حرفی داشته‌اند حرفشان شنیده شود.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه، تولید برای تولید کننده صرفی ندارد، گفت: وقتی محصول کشاورز را هزار تومان بخریم و در تهران ۱۰ هزار تومان بفروشیم چگونه می‌توان ادعای حمایت از تولید دفاع کرد

وی گفت: دولت باید درباره عملکرد خود به مردم گزارش بدهد؛ باید بگوید که در مقابله با فساد چه کرده است؛ آقایان بداند اعلام بدون اقدام دیگر برای مردم اطمینان آور نیست اینکه دولت بعد چهار سال، برنامه ارائه می‌کند چه تفاوتی با دیگر کاندیدا دارد دولت باید کارنامه ارائه کند نه برنامه بدهد.

رئیسی افزود: آقایان درباره مالیات می‌روند سراغ کاسب‌های خوش حساب؛ اگر از یقه سفیدهای میلیاردی مالیات توانستید بگیرید حساب است.

وی گفت: من رقیب، فقر، بیکار، ناکارآمدی، فساد اداری هستم نه رقیب این دولت؛ ما معتقدم باید از همه ظرفیت‌های کشور باید استفاده کرد و نماد دولت ما، کارت ملی است یعنی همه صاحب نظران با همه سلایق برای کار و کرامت در کشور تلاش کنند.

این کاندیدای انتخابات در پایان اظهار داشت: از بردار عزیزم دکتر قالیباف، که با زمان شناسی در زمان مناسب اقدام مناسب کردند تشکر می‌کنیم؛ در دولت کار و کرامت از ظرفیت شخصی، فردی، اجتماعی، مدیریتی و ظرفیت‌های به حمدالله آقای قالییاف دارند استفاده خواهیم کرد

وی گفت: امروز باید به منافع ملی فکر کرد؛ فکر می‌کنند ما انقلابی‌ها احساسی هستم نه نگاه ما به منافع و کشور از عقلانیت برخوردار است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کد امنیتی *

اخبار 96 | اخبار سیاسی ، ورزشی، فرهنگی و هنری سال 1393

توپ اطفا حریق