شما اینجا هستید
آخرین اخبار » خانواده‌ شهیدان صنیع‌خانی از حجت الاسلام و المسلمین دکتر رئیسی حمایت کردند + متن بیانیه

خانواده‌ و والدین شهیدان صنیع‌خانی در بیانیه‌ای از حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری حمایت کردند.

متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

بسم رب‌الشهدا و الصدیقین

روزی جنگ بود و مردان سرزمین‌مان در “وسط میدان” چشم در چشم دشمن دوختند و بعد از هشت سال یاغی‌گری دشمن، او و همه متحدانش را سرجایشان نشاندند. فرزندان این سرزمین و پدران ما ایستاده خون دادند، تا ما امروز در سایه امنیت، دوشادوش ولایت بر سر آرمان‌هایمان بایستیم. زمان، پیروزی ما، در امتحان جنگ را به رخ جهانیان کشید و حالا ما با ایستادگی‌مان نشان می‌دهیم، زمان ما را با خود نخواهد برد و هیچگاه به دشمن لبخند نمی‌زنیم.

حال دوباره گاه امتحان رسیده که هر روزش سخت‌تر و پیچیده‌تر از دیروز است؛ در روز و روزگاری که فتنه و آشوب در کوچه‌پس کوچه‌هایمان، در همسایگی‌مان و حتی در برخی نزدیکان‌مان خانه کرده. اما این دیار ولایت عشق است و ما پای این ولایت عاشقانه ایستاده‌ایم؛ ایستاده‌ایم در برابر فتنه‌های شهری و خانگی.

ما خانواده شهیدان صنیع‌خانی، در کنار مردم آگاه، فهیم و انقلابی کشورمان، با ادب و افتخار اعلام می‌کنیم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ محکم و استوار به دولت سرمایه‌دارهای مستضعف‌گریز، نه می‌گوییم و به دولتی رأی می‌دهیم که کار می‌کند برای کرامت بخشیدن به ایران اسلامی‌مان، رأی خود را به سید مظلوم و باوقار حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی، با منطق تغییربه نفع مردم می‌دهیم.

و العاقبه‌للمتقین

والدین شهیدان صنیع‌خانی و همسر و فرزندان سردار شهید سیدمحمد صنیع‌خانی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کد امنیتی *

اخبار 96 | اخبار سیاسی ، ورزشی، فرهنگی و هنری سال 1393