شما اینجا هستید
آخرین اخبار » اعتراض مردم به خرید آشکار رای توسط حسن روحانی / رای‌تان را ۴۵ هزار تومان می‌خریم!

پیرو نمایش غیراخلاقی و در عین حال ضعیف روحانی در مناظره‌ها که موجب ریزش شدید آرا او و در مقابل سیر صعودی رقبایش شده، مسئولان دولتی در روزهای منتهی به انتخابات متوسل به انواع و اقسام ابزارها با هدف جلوگیری از روند نزولی کاندیدای مورد حمایتشان یعنی روحانی شده‌اند.

در آخرین نمونه از این رفتارها که شائبه خرید رای برای روحانی را بیش از پیش تقویت می‌کند، سازمان هدفمندی یارانه‌ها تنها چند روز مانده به انتخابات با ارسال پیامک‌های گسترده به کسانی که یارانه آنها قبلا حذف شده بود، از پرداخت مجدد یارانه به آنها خبر داد.

نمونه‌ای از وصل شدن یارانه مردم در آستانه انتخابات که شائبه خرید رای از سوی روحانی را افزایش داده

برخی از مردمی که پیشتر یارانه‌شان توسط دولت حذف و در روزهای گذشته مجدادا وصل شده، در تماس با خبرنگار تسنیم اعلام کردند: دولتی که شب انتخابات یارانه ما را وصل می‌کند، پس از پیروزی احتمالی مجداد آن را قطع می‌کند.

نمونه‌ای از وصل شدن یارانه مردم در آستانه انتخابات که شائبه خرید رای از سوی روحانی را افزایش داده

۳ برابر کردن یارانه مشمولان کمیته امداد و بهزیستی، افزایش حقوق بازنشستگان، پرداخت سود سهام عدالت، دادن وام ۱۰ میلیونی به دهیاران، پاسخ وعده پرداخت پول به نامه‌های مردمی که ۴ سال دپو شده بود و افزایش وام مسکن از جمله اقدامات دولت روحانی که به نظر می‌رسد در روزهای گذشته برای خرید آرا انجام شده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کد امنیتی *

اخبار 96 | اخبار سیاسی ، ورزشی، فرهنگی و هنری سال 1393