نرم افزار پخش مويرگي - پلاک خوان - گيت کنترل تردد

شما اینجا هستید
آخرین اخبار » قدیری ابیانه: باید رئیسی، قالیباف و میرسلیم تا آخر در صحنه رقابت بمانند

محمدحسن قدیری ابیانه سفیر سابق ایران در استرالیا و مکزیک و کارشناس اقتصادی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه جبهه مردمی نیروهای انقلاب حرکت خوبی را در عرصه انتخابات کشور آغاز کرد، گفت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری انتخاب کاندیدا را به خود مردم سپرد که شاهد بودیم آقایان رئیسی و قالیباف در راس انتخاب اقشار مختلف مردم برای کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری قرار گرفتند.

قدیری ابیانه حضور سید مصطفی میرسلیم به عنوان کاندیدای حزب موتلفه اسلامی در عرصه انتخابات را مثبت ارزیابی کرد و گفت: موقعیت حزب موتلفه اسلامی نسبت به گذشته بهبود یافته است و حضور آقای میرسلیم تاکنون به نفع جبهه انقلابی بوده است.

وی افزود: من معتقدم آقایان رئیسی، قالیباف و میرسلیم باید تا آخر در عرصه انتخابات بمانند.

سفیر سابق ایران در استرالیا و مکزیک با بیان اینکه به احتمال زیاد دور اول روحانی به ریاست جمهوری نمی‌رسد، تصریح کرد: در دور دوم انتخابات که احتمال زیاد با حضور آقایان رئیسی و روحانی خواهد بود.

به گفته او رئیسی باید افرادی را از کابینه خود تا قبل از انتخابات معرفی و اعلام کند که در کابینه‌اش از افرادی مانند قالیباف، نیکزاد، رضایی و حتی از برخی افراد کابینه دولت فعلی استفاده می‌کند چراکه برای اداره کشور باید از نیروهای کارآمد، توانمند و پایبند نظام استفاده کرد و به نظرم آقای رئیسی این پتانسیل را دارد.

قدیری ابیانه با بیان اینکه دولت با تمام توان وارد صحنه انتخابات شده است، گفت: اکنون دولت نه رئیس جمهور دارد، نه معاون اول، نه استاندار و نه بخشدار و همه برای تبلیغات انتخاباتی آقای روحانی بسیج شده اند.

وی درباره حمایت رخی رسانه‌های بیگانه از روحانی، خاطر نشان کرد: تمام رسانه‌های بیگانه با وجود دشمنی که با ملت ایران دارند از آقای روحانی حمایت می‌کنند و بر عکس به دنبال تخریب حجت‌الاسلام رئیسی هستند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کد امنیتی *

اخبار 96 | اخبار سیاسی ، ورزشی، فرهنگی و هنری سال 1393