نرم افزار پخش مويرگي - پلاک خوان - گيت کنترل تردد

شما اینجا هستید
آخرین اخبار » آمادگی شورای نگهبان برای حضور نمایندگان کاندیداها در روز اخذ رأی

عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، از برگزاری نشست معاون اجرایی و امور انتخابات این شورا با نمایندگان ستادهای انتخاباتی کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری خبر داد.

وی افزود: در این جلسه که آقای ره‌پیک معاون اجرایی شورای نگهبان نیز حضور داشت، مقرر شد نمایندگان ستادهای انتخاباتی کاندیداها تا پیش از روز جمعه (۲۹ اردیبهشت) نمایندگان خود را برای حضور در شورای نگهبان معرفی کنند.

سخنگوی شورای نگهبان تأکید کرد: شورای نگهبان طبق سنواتی قبل که از انتخابات سال ۸۸ پایه‌گذاری شده، آمادگی دارد تا نمایندگان کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری در روز اخذ رأی در شورای نگهبان حضور یافته و مسقر شوند.

کدخدایی خاطرنشان کرد: تمهیداتی برای حضور و استقرار نمایندگان کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری پیش‌بینی شده تا بتوانند ضمن رصد وضعیت کاندیدای مورد حمایت‌شان، اگر تخلفی نیز از ستادهای مورد نظر به آنها گزارش شد، آن را به هیئت نظارت بر انتخابات نیز اعلام کنند.

به گزارش تسنیم، دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در روز جمعه (۲۹ اردیبهشت) در سراسر کشور برگزار می‌شود.

صلاحیت حجت‌الاسلام حسن روحانی، حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی، محمدباقر قالیباف، سیدمصطفی میرسلیم، اسحاق جهانگیری و سیدمصطفی هاشمی‌طباء برای کاندیداتوری در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری از سوی شورای نگهبان تأیید شده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کد امنیتی *

اخبار 96 | اخبار سیاسی ، ورزشی، فرهنگی و هنری سال 1393

سایت پوکر
دستگاه برش سنگ