نرم افزار پخش مويرگي - پلاک خوان - گيت کنترل تردد

شما اینجا هستید
آخرین اخبار » سوتی و گافی که تخریب‌گران #قالیباف در حمله به دستفروشان به جا گذاشتند + عکس

عصر امروز (چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت) افرادی ناشناس و اراذل و اوباش در پوشش ماموران سد معبر شهرداری اقدام به حمله به برخی از دستفروشان خیابان انقلاب کرده و به اموال آنها آسیب وارد کردند. این افراد ناشناس بعد از این اقدام مشکوک و شکستن لوازم یک پیرمرد دستفروش، با اعتراض شدید مردم مواجه شدند اما بلافاصله و درست زمانی که ماموران شهرداری تهران به محل رسیدند، اراذل و اوباش پا به فرار گذاشته و از محل گریختند.

بلافاصله پس از این اقدام، شبکه تلویزیونی من و تو وابسته به ضدانقلاب خارج نشین فیلم این اقدام اراذل را منتشر کرد که بررسی این فیلم، نکته قابل توجهی را نشان می‌دهد.

جالب این جاست که در فیلم منتشر شده، اراذل و اوباش با خودروهایی به پیرمرد و دستفروشان حمله می‌کنند، که “آرم سازمان مدیریت پسماند” حک شده و ماموران نیز “لباس ماموران سد معبر شهرداری” به تن دارند.


به آرم روی خودرو توجه کنید


سایت سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران

مهمترین وظیفه سازمان مدیریت پسماند، برنامه‌ریزی جهت نظافت و رفت و روب، شستشوی معابر، انهار، سطوح، مبلمان‌ و سایر المان‌های شهری و بطور کل پاکیزه‌سازی معابر و فضاهای عمومی شهر تهران با استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی است.

به گزارش تسنیم، پیشتر نیز برخی اخبار حاکی از آن بود که ستاد یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری برنامه‌ریزی کرده که افرادی با ظاهر و لباس ماموران شهرداری، به مردم و دست‌فروشان حمله‌ کرده و از این طریق ضمن تخریب چهره محمد باقر قالیباف، فضای انتخابات را ملتهب کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کد امنیتی *

اخبار 96 | اخبار سیاسی ، ورزشی، فرهنگی و هنری سال 1393