شما اینجا هستید
آخرین اخبار » حسین دهباشی سازنده مستند انتخابات روحانی در ۹۲ به #روحانی رای نمی‌دهد + عکس

حسین دهباشی سازنده مستند انتخاباتی حسن روحانی در انتخابات ۹۲ با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود از سیدمصطفی میرسلیم کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری اعلام حمایت کرد.

دهباشی نوشت: “نگارنده درانتخابات آتی بی آنکه فعالیت تبلیغاتی/رسانه‌ای داشته باشد، نقداً طرفدار آقای میرسلیم است. شما شاید دیگری. حرف بزنیم! بی‌دعوا نمی‌شه؟”

کارگردان مستندهای تبلیغاتی روحانی در انتخابات ۹۲ پیش‌تر گفته بود که “در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری،‌ مستند هیچ‌کدام از نامزدهای انتخابات را نمی‌سازد.”

دهباشی در گفت‌وگویی که اخیراً انجام داده زوایای جالبی از فیلم‌های تبلیغاتی و به طور کلی سناریوی تبلیغاتی حجـت‌الاسلام روحانی در سال ۹۲ افشا کرده است.

وی در این گفت‌وگو اعلام می‌کند که متن‌ سخنرانی روحانی در سال ۹۲ را وی نوشته و “۲۷-۲۸ جمله طراحی شده بود که قرار بود آقای روحانی بگوید. مثلاً جمله‌ “هم چرخ سانتریفیوژها باید بچرخد هم چرخ زندگی مردم” را من طراحی کرده بودم و می‌خواستیم به هر صورت که شده آقای روحانی بگوید.”

دهباشی این نکته را هم می‌گوید که “جمله‌ی من سردار نیستم، وکیلم را طراحی کرده بودم که آقای روحانی کمی آن را اصلاح کرد و گفت: من سرهنگ نیستم، حقوقدانم؛ این جملات برای  من بود.”

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کد امنیتی *

اخبار 96 | اخبار سیاسی ، ورزشی، فرهنگی و هنری سال 1393