نرم افزار پخش مويرگي - پلاک خوان - گيت کنترل تردد

شما اینجا هستید
آخرین اخبار » عباسعلی کدخدایی: ارسال گزارش تخلفات نامزدهای انتخابات به وزارت کشور و قوه قضائیه

عباسعلی کدخدایی سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات در حاشیه جلسه امروز این هیئت، در پاسخ به سؤالی درباره اینکه آیا  شکایتی از تبلیغات انتخاباتی نامزدها به این هیئت واصل شده است یا خیر، گفت: گزارش‌هایی از برخی تخلفات تبلیغاتی نامزدها و یا ستادهای آنها واصل شده است که این گزارش‌ها به‌روال جاری تنظیم و برای وزارت کشور و قوه قضاییه ارسال شده است.

وی افزود: این گزارش‌ها واصل شده است و ما امیدواریم که پیگیری‌های لازم انجام شود.

سخنگوی شورای نگهبان که با خبرگزاری صداوسیما گفت‌‌وگو کرده است، درباره اهم موضوعات مطرح‌شده در جلسه امروز هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات، اظهار داشت: صبح امروز دو جلسه برگزار شد که جلسه اول، جلسه هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات ریاست‌جمهوری بود که ابتدا معاونت اجرایی و انتخابات گزارشی از روند اقدامات انجام‌شده اعلام کردند.

کدخدایی ادامه داد: دستور دوم نیز بررسی برخی سؤالاتی بود که از جانب هیئت‌های نظارت استانی مطرح شده بود و این سؤالات در جلسه مطرح شد و اعضا پاسخ آنها را دادند، این پاسخ‌ها برای هیئت‌های استانی ارسال خواهد شد.

وی درباره برگزاری جلسه دوم امروز اعضای شورای نگهبان، گفت: این جلسه، جلسه عمومی شورای نگهبان بود که دستورهای جاری شورا در آن بررسی شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کد امنیتی *

اخبار 96 | اخبار سیاسی ، ورزشی، فرهنگی و هنری سال 1393