نرم افزار پخش مويرگي - پلاک خوان - گيت کنترل تردد

شما اینجا هستید
آخرین اخبار » سید ابراهیم رئیسی: دیوار بلندی بین چپاولگران با حقوق مردم ایجاد می‌کنیم + تصاویر

حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در جمع مردم کرمان، با بیان اینکه کرمان شهری تاثیرگذار در کشور است، گفت: هر کجا شاهد مدیریت انقلابی و جهادی آنجا  مرکز موفقیت و پیروزی بوده است.

وی افزود: در شان ملت ایران نیست که جوانانش بیکار باشد. در شان ملت ایران نیست در تیتر روزنامه شاهد فساد باشد. کشور ما ثروت دارد اما این حق است که ۱۷ هزار کارگاه و کارخانه تعطیل شود؟ آیا حق است که نیمی از ظرفیت کشور تعطیل شود؟

حجت‌الاسلام رئیسی گفت: حق مردم ایران آن است که دولتی که اهل کار باشد سرکار بیایید. دولتی که خودش کار کند تا مردم کار داشته باشد. دولت نباید تاجر باشد و به جای مردم در بخش خصوصی فعالیت کند.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به شعارهای مردمی مبنی بر اینکه دولت ۴ درصدی نمی‌خواهیم، گفت: انشاالله همینطور خواهد شد.وی از مردم پرسید آیا این دولت به وعده هایش عمل کرده است؟ که مردم گفتند نه. وی گفت وقتی دولت گزارش عملکرد ندارد رقیب هراسی می‌کند. بدانند رقیب خطرناک نیست، خطرناک سفره مردم است.

وی  با اشاره به آنچه آرامش در اقتصاد می‌خواند، گفت: این چه آرامشی است که چرخ اقتصاد کشور در آن حرکت می‌کند. آرامش زمانی است که اقتصاد در تحرک باشد. زمانیکه نیمی از کارخانه‌های کشور تعطیل شده چطور اقتصاد کشور در حال حرکت باشد؟

حجت‌الاسلام رئیسی تصریح کرد: دولت باید نگران جوانی باشد که در دانشگاه این کشور درس خوانده اما شغل ندارد و خجالت زده می شود. انسان برای بیکاری چنین جوانانی شب خوابش نمی‌برد.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: ۱۱ میلیون جوان در سن ازدواج هستند. می‌گوییم چرا ازدواج نمی‌کنید می‌گویند شغل و مسکن نداریم. وام هم که باید در صف ۵۰۰ هزار نفری باشند. ما می‌گوییم اگر از ۲ نفر تسهیلات را پس بگیرند می‌توانند به همه این ۵۰۰ هزار نفر وام ازدواج را بدهند.

وی تاکید کرد:  خانم‌ها و آقایان و جوانان من نمی‌خواهم شعار تبلیغاتی بدهم اما مشکل کشور، کمبود آب، امکانات، ذخایر، نقدینگی و امکانات نیست. مشکل تنها ضعف مدیریت اجرایی است.

حجت‌الاسلام رئیسی خاطر نشان کرد: چرا عصبانی می‌شود و مطالبی می‌گویید که اهانت به مردم است. ما دیوار بلندی بین چپاول گران با حقوق مردم ایجاد خواهیم کرد. ما برای نجات کشور از اشرافیت وارد میدان شده و موفق خواهیم شد. ما برای نجات کشور از جناح بازی و قبیله گرایی وارد میدان شده‌ایم و با کمک مردم موفق خواهیم شد.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، تاکید کرد: عده‌ای تبلیغات کرده و وعده و عید می‌دهند اما من معتقدیم عقل مردم از همه چیز مهمتر است. فصل افزایش ازدواج و کاهش طلاق، فصل اعتماد به مدیریت جوانان در کشور  و فصل بازگشت نشاط به خانواده و فصل کرامت دختران و پسران فرار رسیده است و با حضور مردم قطعی خواهد شد.

وی با انتقاد از عدم توجه دولت یازدهم به مسکن مهر، اشتغال و ازدواج جوانان، گفت: دولت نسبت به مردم مسئولیت دارد. به آقایون توصیه می‌کنم توهین را کنار بگدارند و بدانند من استادی مثل بهشتی دارم و با توهین عقب نشینی نمی‌کنم؛ هر وقت منافع جریان اشرافی به خطر می‌افتاده توهین‌ها شروع شده است.

حجت‌الاسلام رئیسی در پاسخ به شعار “رئیسی دوست داریم”، گفت: صمیمانه عرض می‌کنم، خدا می‌داند هوا و هوس ریاست جمهوری ندارم آمده‌ام اشک چشم آن مادری که می‌گوید می‌خواهم از بین ۴ فرزندم یکی شاغل باشد، دیگر نباشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کد امنیتی *

اخبار 96 | اخبار سیاسی ، ورزشی، فرهنگی و هنری سال 1393