نرم افزار پخش مويرگي - پلاک خوان - گيت کنترل تردد

شما اینجا هستید
آخرین اخبار » اعلام لیست شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان برای انتخابات شوراها

الهام فخاری عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت لیست شورای عالی برای انتخابات شورای شهر تهران، اظهار داشت: امروز عصر قطعاً لیست شورا نهایی و اعلام می‌شود.

وی با بیان اینکه لیست نهایی در صحن شورای عالی سیاست‌گذاری تصمیم‌گیری می‌شود، گفت: تا عصر امروز نتیجه گفته می‌شود، مگر اینکه بررسی شاخص‌ها نیاز به زمان بیشتری داشته باشد.

فخاری درباره جلسه شب گذشته کاندیداهای اصلاح‌طلب با حضور عارف، خاطرنشان کرد: در جلسه روز گذشته فرآیندی که تاکنون طی شده و چگونگی تنظیم شاخص‌ها بحث شد و اینکه در بررسی شاخص‌ها به کمیسیون‌های شورای شهر توجه شده است.

عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان ادامه داد: این جلسه برای نهایی شدن لیست شورای شهر نبود و بیشتر برای همفکری و چگونگی انجام کار بود. در این جلسه حدود ۱۳۰ نفر از کاندیداها که خواستار حضور در لیست اصلاح‌طلبان بودند، حضور داشتند.

وی درباره بحث سرلیست اصلاح‌طلبان در انتخابات شورای شهر تهران، گفت: تاکنون درباره موضوع سرلیست یا مصداق آن بحثی نداشتیم.

به گزارش تسنیم، شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان متشکل از نمایندگان احزاب اصلاح‌طلب و برخی شخصیت‌های حقیقی تشکیل شده و ریاست آن را محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس بر عهده دارد.

بخش دیگری از اصلاح‌طلبان در قالب شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب لیست ۲۱ نفره خود را تحت عنوان «شهر سبز» نهایی کرده‌اند. احمد شریف دبیر شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب از احتمال سرلیستی محسن هاشمی در این فهرست خبر داده بود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کد امنیتی *

اخبار 96 | اخبار سیاسی ، ورزشی، فرهنگی و هنری سال 1393