نرم افزار پخش مويرگي - پلاک خوان - گيت کنترل تردد

شما اینجا هستید
دسته‌بندی نشده » جلسه ۱۰۰ نفره شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان برای لیست نهایی شورا/ محسن هاشمی سرلیست نمی‌شود

شنیده‌ها حاکی از این است که اولین جلسه مرحله اول داوطلبان انتخاب شده برای لیست اصلاح‌طلبان شورای شهر عصر امروز (دوشنبه ۱۸ اردیبهشت) به دعوت شورای عالی اصلاح‌طلبان برگزار می‌شود.

شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان پس از دریافت رزومه‌های داوطلبان شورای شهر و رتبه‌بندی آنها بیش از ۱۰۰ نفر  از این داوطلبان را برای حضور در جلسه‌ای در یکی از تالارهای مرکزی شهر تهران دعوت کرده است.

طبق اطلاعات خبرنگار تسنیم محسن مهرعلیزاده، احمد مسجدجامعی، علی صوفی، فاطمه راکعی، شهربانو امانی از افراد دارای رتبه بالا در لیست خواهند بود که در این جلسه شرکت می‌کنند.

براساس این گزارش، محسن هاشمی‌رفسنجانی که همواره خود را از افراد تکنوکرات معرفی کرده و هیچ‌گاه به صراحت خود را اصلاح‌طلب ندانسته نیز برای حضور در این جلسه اعلام آمادگی کرده که با توجه به این اتفاق احتمالا اصلاح‌طلبان تصمیم خواهند گرفت وی را در رده‌های میانی لیست قرار دهند.

در جلسه اصلاح‌طلبان توافق بر سر اینکه یکی از اصلاح‌طلبان قدیمی به عنوان سرلیست معرفی شود، قطعی شده که به نظر می‌رسد محسن مهرعلیزاده و احمد مسجد جامعی از افرادی باشند که سرلیستی آنها قطعی شده باشد.

به گزارش تسنیم، بخش دیگری از اصلاح‌طلبان در قالب شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب لیست ۲۱ نفره خود را تحت عنوان «شهر سبز» نهایی کرده‌اند. احمد شریف دبیر شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب از احتمال سرلیستی محسن هاشمی در این فهرست خبر داده بود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کد امنیتی *

اخبار 96 | اخبار سیاسی ، ورزشی، فرهنگی و هنری سال 1393

قرص چاقی
فروش صنایع دستی