شما اینجا هستید
آخرین اخبار » خالق «من زنده‌ام» به توهین‌کنندگان به #قالیباف اعتراض کرد

معصومه آباد عضو شورای شهر تهران و یکی از زنان آزاده دوران دفاع مقدس که اثرش با نام من زنده‌ام پیشتر منتشر شده، در نامه به محمدباقر قالیباف کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات شورای شهر تهران، نوشت که مگر این داوطلبان نمی‌دانند که در دوران دفاع مقدس آنان که یک جو غیرت داشتند لباس خاکی سرهنگ به تن کردند تا با دشمن بجنگند و امروز لباس سبز آبادانی به تن کرده‌اند.

متن نامه معصومه آباد به شرح زیر است:

آقای دکتر قالیباف

داوطلب محترم ریاست جمهوری

مناظره اخیر شما و دیگر داوطلبان را دیدیم. در بین مناظره تماس‌های پی در پی تلفنی یادگاران و یاران روزهای سخت جنگ و خون که آن روزها جوانان بیست‌ساله بیش نبودند اجازه نداد شاهد پایان مناظره باشیم. آنها گله‌مند بودند از اینکه شرم آور نیست این سیاست مداران منتظر بر کرسی ریاست، فراموش کرده‌اند که جنگ چگونه همه جوانان را به جبهه کشاند و با خون دل خوردن‌ها لباس خاکی سرهنگ پوشاند و امروز که این سرهنگ‌ها به شهر بازگشته اند و به جای عافیت طلبی، با همت تمام، همه توان خود را به اصلاح امور کشور بسته‌اند، تو را حقیرانه با لقب سرهنگ خطاب می‌کنند تا با این عتاب تو را مهجور سازند.

اگرچه در هر جایی که مدیریت کرده‌ای رویکردهای فرهنگی، اجتماعی شما بر سرهنگ بودنت غالب بوده است. مگر این داوطلبان نمی‌دانند که در دوران دفاع مقدس آنان که یک جو غیرت داشتند لباس خاکی سرهنگ به تن کردند تا با دشمن بجنگند و امروز لباس سبز آبادانی به تن کرده‌اند. چند سالی است با همین لغت و ادبیات رندانه که درشان دولتمردان نیست عملیات روانی و هیجانی ایجاد کرده و به دنبال حذف رقیب هستند.

هرچند که تاریخ مصرف این روش‌های غیراخلاقی گذشته است و یکبار بهره لازم را از این لفاظی ها برده‌اند که این از سلوک رندان است. باید بدانند این روش نه توهین به شما بلکه به تمام دوستان و یاران شهید و زنده شماست. جا دارد در همان رسانه ملی از همه سرهنگ‌های سرزمینمان عذرخواهی کنند و بدانند که هر کس به کرسی ریاست جمهوری می‌رسد صاحب شغلی است یا مهندس یا شیخ یا حقوقدان و یا سرهنگ است. سرهنگ وطن بودن و عافیت‌طلب نبودن و داوطلب رئیس‌جمهور شدن عیب نیست و مایه فخر و مباهات است. برایتان آرزوی سعادت و پیروزی داریم.

  1. مهدی

    درود بر شرف شما

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کد امنیتی *

اخبار 96 | اخبار سیاسی ، ورزشی، فرهنگی و هنری سال 1393