نرم افزار پخش مويرگي - پلاک خوان - گيت کنترل تردد

شما اینجا هستید
آخرین اخبار » نشانه‌های عبور احتمالی از حسن روحانی در اظهارات محمدرضا عارف

محمدرضا عارف رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان امشب در حاشیه همایش بانوان حامی روحانی در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم درباره احتمال تغییر کاندیدای اصلاح‌طلبان به جهانگیری با توجه به فعال شدن ستادهای انتخاباتی وی پس از مناظره روز گذشته، اظهار داشت: این مسائل را رسانه‌های اصولگرا مطرح می‌کنند. ما خیلی شفاف و  با صراحت و شجاعت اعلام کردیم که کاندیدای اصلی ما آقای روحانی است، در عین حال لازم می‌دانیم یکی دو نفر از جریان اصلاحات در صحنه حضور داشته باشند. با توجه به ضرورت مشارکت اکثریت مردم و در عین حال روز آخر در این باره تصمیم‌گیری می‌کنیم.

وی افزود: عجیب است رسانه‌های اصولگرا از خود عبور کردند و به اصلاح‌طلبان چسبیدند که ما از اول اعلام کردیم غیر از آقای روحانی کاندیدای دیگری هم خواهیم داشت و به همین هم عمل کردیم.

رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان درباره اینکه چه زمانی کاندیدای قطعی و نهایی اصلاح‌طلبان اعلام می‌شود؟ گفت: روندی را داریم که جلو می‌رویم، تصمیم جمعی است و فردی نیست. شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تصمیم‌گیری  می‌کند و انشاءالله به موقع تصمیم منطقی را خواهد گرفت.

به گزارش تسنیم، پیش از مناظره روز گذشته، هیچ نکته‌ای درباره انتخاب نهایی میان دو کاندیدای اصلی جناح حامی دولت (روحانی و جهانگیری) در اظهارات شخصیت‌های شاخص اصلاح‌طلب دیده نمی‌شد؛ با این حال از امروز برخی تردید‌ها در این بین شکل گرفته است، به نحوی که تعدادی از این شخصیت‌ها علیرغم تاکید مجدد بر «اصلی» بودن روحانی، نسبت به اینکه آیا این کاندیدای اصلی همان کاندیدای «نهایی» خواهد بود یا خیر و آیا ممکن است کاندیدای فرعی جایگزین اصلی شود، نظر قاطعی ارائه نمی‌کنند و آن را به آینده موکل کرده‌اند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کد امنیتی *

اخبار 96 | اخبار سیاسی ، ورزشی، فرهنگی و هنری سال 1393