نرم افزار پخش مويرگي - پلاک خوان - گيت کنترل تردد

شما اینجا هستید
آخرین اخبار » کاندیداها و حامیان آن‌ها اخلاق انتخاباتی را ضایع نکنند

یک نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که «مردم به بلوغ سیاسی رسیده‌اند و می‌توانند حرف‌های جهت‌دار و عمدتا کاذب را از صحیح تشخیص دهند»، گفت: کاندیداها باید برنامه‌های خود را مطرح کنند و آن‌هایی که قصد دارند از مسیر تخریب دیگران، خود را مطرح کنند بیشتر صدمه می‌بینند.

پروانه مافی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این‌که «در جریان برگزاری انتخابات هم کاندیداها و هم حامیان آن‌ها باید دقت داشته و اخلاق انتخاباتی را ضایع نکنند»، گفت: در طول سال‌هایی که از انقلاب گذشته انتخابات‌های متعددی برگزار شده، اما متاسفانه در هر دوره شاهد بداخلاقی‌های انتخاباتی بوده‌ایم. به نظر می رسد با توجه به این‌که در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب قرار داریم باید بلوغ سیاسی ما نیز به حد تکامل برسد.

وی افزود: در واقع باید مبارزات انتخاباتی را از راه صحیح و درست آن دنبال کنیم، ضمن این‌که کاندیداها باید فعالیت‌ها و تلاش‌های خود و برنامه‌های‌شان را مطرح کنند نه این‌که فعالیت های رقیب را ضایع کنند که این کار ناشایستی است.

وی همچنین اظهار داشت: کسانی که می‌خواهند از مسیر تخریب دیگران خود را مطرح کنند بیشتر صدمه می‌بینند، این در حالی است که امروز مردم ما به بلوغ سیاسی مناسبی رسیده‌اند و می‌توانند حرف‌های جهتدار و عمدتا کاذب را تشخیص دهند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به کاندیداها نیز توصیه می‌کنم که هواداران‌شان را به سمت واقع‌نمایی هدایت کنند تا فعالیت‌های کاندیدای مورد نظر خود را در جهت تخریب دیگری بیان نکنند.

وی در پایان با مورد خطاب قرار دادن حامیان روحانی اظهار داشت: به نظر می‌رسد هواداران باید از طریق بیان فعالیت‌هایی که در حوزه‌های مختلف بین‌المللی، اقتصادی، سیاسی و حتی اشتغال انجام شده و همچنین بیان واقعیت‌ها بتوانند دولت را یاری کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کد امنیتی *

اخبار 96 | اخبار سیاسی ، ورزشی، فرهنگی و هنری سال 1393