نرم افزار پخش مويرگي - پلاک خوان - گيت کنترل تردد

شما اینجا هستید
آخرین اخبار » جزئیات نشست قالیباف با فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس

سید حسین نقوی حسینی سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی، با اشاره به جلسه صبح امروز(دوشنبه ۴ اردیبهشت) کمیسیون متبوعش، اظهار داشت: در این جلسه محمدباقر قالیباف کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مهمان اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس بود.

وی افزود: در این جلسه قالیباف برنامه‌ها، دیدگاه‌ها و نظرات انتخاباتی خود را برای اعضای فراکسیون و همچنین نمایندگان ادوار و سایر نمایندگان از فراکسیونهای دیگر مطرح کردند.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: قالیباف اظهار داشتکه با اوضاع کشور آشناست و همچنین از اعتبارات، درآمدها و هزینه‌های کشور اطلاع داشته و تجربه ساماندهی به چنین شرایطی را در دستگاه‌های دیگر را عملا پشت سر گذاشته‌ است.

نقوی حسینی به بخش دیگری از این جلسه اشاره کرد و گفت: کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه ما در همه زمینه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاست خارجی جوانان برنامه مدون، داریم، گفت با توجه به این برنامه‌ها افق روشنی را برای کشور ترسیم کرده‌ایم که اگر مورد اقبال قرار بگیرم مطمئنا بر اساس این برنامه‌ها شاهد تحولات خوبی در سطح کشور خواهیم بود.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس خاطر نشان کرد: قالیباف همچنین گفت که در صورت مدیریت منسجم،متحد و با انگیزه خدمت به مردم می‌توان کشور را از مشکلاتی که با آن مواجه است نجات داد.

نماینده مردم ورامین در مجلس، به بخش دیگری از صحبتهای قالیباف اشاره کرد و گفت: کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری درباره برنامه‌های خود در زمینه اشتغال، عنوان کرد برنامه‌هایی برای ساماندهی وضعیت اقتصادی کشور، فعال کردن بنگاه‌های اقتصادی و رقابت با بازارهای خارجی به منظور ایجاد اشتغال تدوین کرده‌ایم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کد امنیتی *

اخبار 96 | اخبار سیاسی ، ورزشی، فرهنگی و هنری سال 1393